Blog

02
Črv
2024

Úchvat a krása malování na líčka i celá tělíčka

Napsal: irena.kreativ_1380
Kategorie:
Novinky
Tags:

Kdo by nechtěl být na pár hodin jiný? Hezčí a určitě nepřehlédnutelný ? Tak jiný, že ho ani identtifikátor v mobilu nepozná? Výtvory malůvkářek ateliéru KREATIV vám to umožní. Jsou totiž jiné, než jste zvyklí. Jde totiž o díla profesionálních výtvarnic, které se malování na obličej věnují již roky. 

Jen se podívejte na https://www.facebook.com/nejmalovaninaoblicej/.

Oslovte je a získáte na svou soukromou či firemní oslavu, obecní slavnost, festival, ples, rodinný den nebo jinou kratochvíli zážitkovou aktivitu, „atrakci“, kterou lze charakterizovat slovy: Za málo peněz hodně muziky.

Malířka potřebuje jen prostor cca 1,5 x 1,5 m, v případě nezbytnosti stanu asi 3 x 3 m. Jinak nic. (I světla si může přivézt akumulační.)

Ceny jsou smluvní a vstřícné. Orientačně se pohybují od 1000 Kč/hod za malůvkářku, pokud chcete hostům své akce dopřát malování zdarma. Nebo malířku jen objednejte – a placení za výtvory nechte na zájemcích (100–200 Kč za dílo). Případně je možné tyto typy plateb zkombinovat (dotované ceny). 

Toužíte po dočasném či třpytivém tetování, malůvkách hennou či jaguou? Cokoli, co je spojené s krášlením těla, je malířkám ateliéru KREATIV blízké. Ba i copánkářky a balonkáře vám poskytneme. 

V Showbooku je KREATIV nováčkem a jen díky vám se může brzy stát jeho hvězdou. A vy s ním! Tak do toho!