BMX Show - "Team show"

Profil účinkujícího:
Telefon:
735 614 783
Město účinkujícího:
Praha
Zaměření:
Bike
Vhodné pro:
Firemní akce
Plesy
Délka trvání:
480
Minimální rozměry:
-
Speciální požadavky:
6x6 metrů, rovný, tvrdý a nekluzky povrch

Popis vystoupení

Team Show je nejprofesionálnější a nejlepší varianta našeho teamu a vůbec v ČR a na Slovensku. Je vhodná pro velké ale i menší akce, které mají třeba i několik dní. Tuto show si objednáváte vždy na celý den. Cena zahrnuje naše 3 PRO-jezdce, doprovázené DJ Fílou se svými gramci a zvukovou aparaturu. Spolu s našim MC - speakrem, který provází celou show, tak tvoříme ideální team, který dokáže udělat opravdu skvělou profesionální show.
Je ideální např. na veletrhy a výstavy, kde denně projde několik tisíc diváků. V kombinaci se stánkem našeho klienta, je zde velký prostor pro propagaci produktu či služby, kterou klient nabízí.
Pokud se jedná o "outdoor" event, tak potřebujeme zajistit rovný, nekluzký a tvrdý povrch (beton, asfalt, pódiová podlaha, zámková dlažba v dobrém stavu, apod.). V případě "indoor" eventu máme k dispozici speciální lino, které je rozloženo během cca 3 minut a má rozměry 6 x 4,5 metru. Lino chrání podlahu - nehrozí její poničení a nám zajišťuje nekluzký povrch pro naši show. Délka jednoho vstupu se pohybuje kolem 10-15 min. Většinou se dělají 3-4 vstupy za den.
Vhodná je i varianta kombinující BMX, jednokolku či trial. Můžete si zvolit mezi doprovodným programem, a nebo jestli s naší show vystylizujete celý Váš stánek.
Pokud zvolíte druhou variantu, zajistíme celý stánek přes prezentaci produktu, bannery, reklamní letáky až po hostesky. Zajistíme také ozvučení, DJ a speakra. Tato varianta je opravdu skvělý způsob jak netradičně a zajímavě prezentovat Váš výrobek a určitě každého diváka donutí se zastavit u Vašeho stánku.

Mohlo by Vás zajímat
2 měsíce
Praha /
Celebrity
Moderátoři
20 dní
Kolín /
Akrobacie
9 měsíce
Nový Jičín /
Imitátoři
20 dní
Lysá nad Labem /
Bublinové show
1 rok
Praha 4 /
Atrakce
6 měsíce
Český Krumlov /
Kapely
10 měsíce
Praha /
Atrakce
Footbag
9 měsíce
Olomouc /
Kouzla a magie
7 měsíce
Praha /
Laser, UV, Light show
Akrobacie
8 měsíce
Praha /
Laser, UV, Light show
1 rok
Praha /
Barmanské show
6 měsíce
Tábor /
Kapely
Pop
Revival
Rock
1 rok
Praha /
Bike
10 měsíce
Praha /
Moderátoři
27 dní
Sezimovo Ústí /
Pop
Rock
1 rok
Praha /
Barmanské show
9 měsíce
Praha /
DJ´s
Atrakce
7 měsíce
Sušice /
Celebrity
Kapely
Pop
Rock
Zpěváci