Bublinová show Matěje Kodeše

Profil účinkujícího:
Město účinkujícího:
Lysá nad Labem
Zaměření:
Bublinové show
Žongléři
Vhodné pro:
Firemní akce
Oslavy
Plesy
Svatba
Zábava
Délka trvání:
15-20 minut
Minimální rozměry:
2 x 4 m
Speciální požadavky:
V následujících bodech jsou popsány ideální podmínky pro bubble show. Po předchozí dohodě je možné vystoupení uskutečnit za téměř jakýchkoliv podmínek. Pokud máte o show zájem, ale některé z uvedených bodů není možné dodržet, zavolejte nám. Vše zkonzultujeme a show dle daných podmínek upravíme. Pódium, či plocha na vystupování: cca 3x4m, výška stropu 2,6m. Světla: Ideálně halogenové světlo bílé, žluté, modré a červené barvy. Hudba: vlastní autorská hudba (podkres show). Prosíme o zajištění CD přehrávače / aktivní repro soustavy. Pozadí: ideálně černé. Elektřina: 230V. Šatna: převlečení umělce. Příprava rekvizit: ideálně co nejblíže k místu vystoupení. V žádném případě se nesmí použít před nebo během vystoupení otevřený oheň, pyrotechnika , scénická mlha, diskotékový kouř, mlha, hazer, nebo párty pára! V den vystoupení prosíme nepoužívat mlhu v prostorách vůbec. Scénická mlha se z prostoru těžko větrá a pokud bude před vystoupením použita, bublinová směs nebude fungovat a vystoupení nebudeme schopni uskutečnit. Prosím, informujte o tom vaše osvětlovače, obsluhu hudby, ostatní nasmlouvané umělce a všechny ostatní, kteří by mlhu před naším vystoupením mohli použít. K vystoupení je zapotřebí zamezení průvanu a vypnutí větráků a klimatizace. Klimatizace musí být vypnuta alespoň 15 minut před začátkem vystoupení. Upozorňujeme, že po vystoupení může zůstat kluzká podlaha. Program eventu tedy plánujte tak, aby po bublinové show ihned nenásledovalo taneční představení. Úklid není součástí vystoupení. Koberec pod rekvizitami je součástí vybavení show. Na venkovní vystoupení je ideální náš nafukovací stan, který je vyroben přesně pro potřeby show. Má prodloužené bočnice, aby dovnitř nefoukalo a zvětšený průzor, aby bylo na show dobře vidět. Pokud se má show konat venku, doporučujeme náš stan, jelikož zaručuje vysokou kvalitu show i v případě nepříznivého počasí. Pódiová vystoupení: na venkovní pódia požadujeme zajištění pevných bočnic, které nepropustí vítr. V případě větrného počasí nemůžeme ručit za předvedení všech bublinových triků a stoprocentní kvalitu vystoupení.

Popis vystoupení

Bublinová show profesionálního bublináře a světového rekordmana Matěje Kodeše.

Matěj Kodeš je profesionální bublinář, který patří mezi světovou bublinářskou špičku, což zaručuje vysokou kvalitu vystoupení a show světové úrovně. Na svém kontě má více než 1000 představení po celém světě od počátku profesionální kariéry v roce 2008.

Držitel 11ti světových rekordů, které jsou zapsány v databázích Guinness World Records, Elite World Records a Agentury Dobrý den. Za jeden ze svých rekordů, uzavření závodního tahače do bubliny, byl nominován Agenturou Dobrý den na rekordmana roku. Mezi jeho největší osobní úspěchy řadí rekord z března 2014, kdy do jedné bubliny uzavřel neuvěřitelných 214 lidí.

Bublinová show Matěje Kodeše s workshopem byla v roce 2014 oceněna jako NEJZAJÍMAVĚJŠÍ PRODUKT PRO FIREMNÍ AKCE (Trend Event – největší B2B setkání odborníků z oblasti event marketingu).

Originální vystoupení bublináře Matěje Kodeše sklízí úspěchy u diváků doma i v zahraničí. Mezi zajímavé reference patří vystoupení pro královského komisaře v Holandsku, pro předsedu parlamentu na ambasádě v Moskvě, na oslavách narozenin několika nejbohatších lidí světa, nebo 3 měsíční hostování v NP 360 Hong Kong, kde bylo všech jeho 150 sólových představeních beznadějně vyprodaných. Za zmínku stojí také úspěšná kampaň a road show pro ČEZ a čokoládu Milka.

Na televizní obrazovce jste Matěje mohli vidět v pořadech jako Show Jana Krause, Gejzír, Víkend, Sama doma, Dobré ráno, nebo Uvolněte se, prosím…

Bublinová show Matěje Kodeše je profesionální exhibice, při které uvidíte fantastická kouzla a triky s bublinami neuvěřitelných velikostí a tvarů: bublinová krychle, hvězdička, kolotoč, pytel plný bublin, hořící, levitující a kouřové bubliny, bublinová sopka, tenis, originální triky na speciálním světelném stolku, několika metroví bublinoví hadi, bublinový tunel, obří mega bubliny a oblékání zájemců do bublin. Tato gradující show je kombinací těch nejlepších a divácky nejoblíbenějších prvků a její působivost je umocněna originální hudbou.
Show je možné po předchozí domluvě předvést téměř kdekoliv.
Vhodná pro venkovní i vnitřní akce, pro dospělé i dětské diváky a obstojí i před nejnáročnějším publikem.

K vystoupení je možné ještě dokoupit workshop: Workshop, neboli bublinovou školu pod vedením bublináře Matěje Kodeše. Jedná se o velice oblíbenou interakci s diváky, při které mají zájemci možnost vyzkoušet profesionální bublinovou kapalinu a naučit se něco z triků, které viděli při show. Workshop je upravován podle divácké skupiny i podle prostor. Workshopy nabízíme také samostatně, pod vedením zaškolených animátorů.

Mohlo by Vás zajímat

Jeden z nejlepších moderátorů v Česku, Patrik Hezucký, nabízí moderování disc

Jsme skupina bývalých, ale i současných profesionálních sportovních gymnastů.

Představujeme Vám neobyčejné taneční vystoupení profesionálního imitátora krá

Ozvláštněte svou akci touto neotřelou zábavou pro každého.

Corso beat je kapela z Českého Krumlova a věrnou interpretací hitů zaujme aud

Bublinová show profesionálního bublináře a světového rekordmana Matěje Kodeše

Mikromagie je aktuálně nejpopulárnější forma kouzelnického vystoupení vůbec.

Je speciální Show, která v širokém okolí Země nemá obdobu!

Nezapomenutelné spojení mystiky, akčních tanečních prvků a nejnovějších světe

Přinášíme Vám exclusivní vystoupení Mistra světa ve footbagu z roku 2014.

Barmanská show na míru v podání Václava Abrahama, který je v současné chvíli

Team Show je nejprofesionálnější a nejlepší varianta našeho teamu a vůbec v Č

Jedna z nejoriginálnějších a zároveň nejvšestrannějších kapel, která dokáže z

Honza je sedminásobným mistrem světa a mnohonásobným mistrem Evropy i ČR ve f

Videodiskotéka je velmi oblíbenou zábavou v mnoha světových podnicích.

Ivan Petr, moderátor (Eurosport a eventy všech typů) a Patrik Marafko (superv

Tato barmanská show v podání legendárního Patrika Marafka zahrnuje kromě zákl

Vystoupení swingového zpěváka Jana Smigmatora s halfplaybackem je vhodné pro

Žonglérské duo v podání Aleše Hrdličky a Filipa Zahradnického.

Skupina MIDI se specializuje především na Maturitní plesy, vystupuje po celé