Bublinová show Matěje Kodeše

Profil účinkujícího:
Telefon:
+420 774 264 410
Město účinkujícího:
Lysá nad Labem
Zaměření:
Originální program
Bublinové show
Kouzla a magie
Vhodné pro:
Firemní akce
Oslavy
Plesy
Svatba
Zábava
Délka trvání:
15-20 minut
Minimální rozměry:
2 x 4 m
Speciální požadavky:
OZVUČENÍ a OSVĚTLENÍ - v případě potřeby zajistíme profesionální aparaturu zdarma. Kompletní samostatnost týkající se zabezpečení show, akci dodáme na klíč včetně veškerého vybavení. Ve vnitřních prostorách je samozřejmostí zajištění ochrany podlahy. Na venkovní akce nabízíme designový stan XGloo 6x6 m, nebo bočnice na pódium. Během vystoupení používáme kvalitní kapalinu, která nedělá skvrny na okolním vybavení, nebo podlaze. Bát se nemusíte ani o oblečení dobrovolníků zapojených do show. Naše certifikovaná kapalina nadělá skvrny ani na oblečení.

Popis vystoupení

Bublinová show profesionálního bublináře a světového rekordmana Matěje Kodeše.

Matěj Kodeš patří mezi světovou bublinářskou špičku, což zaručuje vysokou kvalitu vystoupení a bublinovou show světové úrovně. Na svém kontě má více než dvě tisícovky představení po celém světě od počátku profesionální kariéry v roce 2008.

Za svoji kariéru nasbíral nespočet světových rekordů, které jsou zapsány v databázích Guinness World Records, Elite World Records a Agentury Dobrý den.

24. 5. 2022 si v Senátu České republiky převzal ocenění REKORDMAN ROKU.

Bublinová show Matěje Kodeše s workshopem byla v roce 2014 oceněna jako NEJZAJÍMAVĚJŠÍ PRODUKT PRO FIREMNÍ AKCE.

Matěj sklízí úspěchy u malých i dospělých diváků doma i v zahraničí. V poslední době měl příležitost předvést své umění například v Kataru, Kuvajtu, Saudské Arábii, Izraeli, Turecku, Indii, Hong Kongu, nebo Šanghaji a samozřejmě po celé Evropě.

Mezi reference, na které je Matěj obzvlášť hrdý patří vystoupení pro královského komisaře v Holandsku, show na after party kapely Muse, spolupráce na videoklipu s režísérem Tony Kaye (držitelem ceny Grammy za nejlepší hudební video), vystoupení na oslavách narozenin několika nejbohatších lidí světa, nebo 3 měsíční hostování v NP 360 Hong Kong, kde bylo všech jeho 150 sólových představeních beznadějně vyprodaných.

Za zmínku stojí také úspěšná kampaň a road show pro ČEZ a čokoládu Milka. Na televizní obrazovce jste Matěje mohli vidět v pořadech jako Show Jana Krause, Gejzír, Víkend, Sama doma, Dobré ráno, nebo Uvolněte se, prosím… Bublinová show Matěje Kodeše je profesionální exhibice, při které uvidíte fantastická kouzla a triky s bublinami neuvěřitelných velikostí a tvarů: bublinová krychle, hvězdička, kolotoč, pytel plný bublin, hořící, levitující a kouřové bubliny, bublinová sopka, tenis, originální triky na speciálním světelném stolku, několika metroví bublinoví hadi, bublinový tunel, obří mega bubliny a oblékání zájemců do bublin.

Tato gradující show je kombinací těch nejlepších a divácky nejoblíbenějších prvků a její působivost je umocněna originální hudbou. Bublinovou show je možné po předchozí domluvě předvést téměř kdekoliv. Vhodná je pro venkovní i vnitřní akce, pro dospělé i dětské diváky a obstojí i před nejnáročnějším publikem.

Vystoupení doporučujeme doplnit ještě o workshop, neboli bublinovou školu. Jedná se o velice oblíbenou interakci s diváky, při které mají zájemci možnost vyzkoušet profesionální bublinovou kapalinu a naučit se něco z triků, které viděli při show. Diváci si z představení odnáší ucelený zářitek. Workshop je upravován podle divácké skupiny i podle prostor. Workshopy nabízíme také samostatně, pod vedením zaškolených animátorů.

Další nabídka:

  • Bláznivý bublinová fotokoutek
  • Výroba reklamních bublifuků
  • Pronájem super výkonných výrobníků bublin
Mohlo by Vás zajímat
3 roky
Praha /
Celebrity
Imitátoři
7 roky
Kolín /
Akrobacie
6 měsíce
Zlín /
Tanec
Moderní
Kabaret
Originální program
7 roky
Nový Jičín /
Imitátoři
7 roky
Praha /
Atrakce
Footbag
8 dní
Praha /
Celebrity
Imitátoři
Moderátoři
7 roky
Praha /
Laser, UV, Light show
3 měsíce
Praha /
Originální program
6 měsíce
Praha /
DJ´s
Moderátoři
5 měsíce
Třeboň /
Originální program
4 roky
Olomouc, Brno, Praha /
Kouzla a magie
3 dní
Praha /
Tanec
6 roky
Praha /
Bike
5 měsíce
Zlín /
Tanec
Latinský
Originální program
1 rok
Praha /
Tanec
Kabaret
Originální program
8 dní
Lysá nad Labem /
Originální program
Laser, UV, Light show
Bublinové show
5 měsíce
Praha /
Kapely
8 dní
Tábor /
Imitátoři